Ляпсуси і казуси салонного бізнесу!!!

  
Сообщений: 0
Ляпсуси і казуси салонного бізнесу!!!
Сообщений: 0
Виходить майстер манікюру з педікюрного кабінету і каже:" Так , одну замочила,за той час можу іншу дьорнути!"....laugh
Сообщений: 0
Прохання клієнтки на прикінці стрижки:"профіліруйте мені зад....."(H)
Сообщений: 0
Заклопотаний майстер зустрічає клієнтку: "заходіть і вішайтесь в шафу!"(md)
Сообщений: 0
На манікюрі:після чистки майстер запитує : "Ну що будемо малювати ? Шо не-будь?"(md)Відповідаю : "Та ні,дякую,шо не-будь не потрібно ..."
Сообщений: 0
:-$Заходять дві дівчинив кабінет з солярієм і неочікувано зустрічають там масажиста:-$: "Ой тут мужчина!!!",Друга спокійно:"Та це не мужчина,це масажист,можеш роздягатись!joke".
Сообщений: 0
:-$Хороший маникюр может украсить не только руки женщины, но и лицо мужчины
Сообщений: 0
ПРОХАННЯ МАЙСТРА МАНІКЮРУ ДО КЛІЄНТКИ ПІД -ЧАС НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ : " БУДЬ - ЛАСКА НЕ ВІБРУЙТЕ"...laugh
Сообщений: 0
Прохання мастра манікюру до працівників салону:" Розмочіть мені будь-ласка 50 гр"! (А може розміняйте...)
Сообщений: 0
Горбачёв заходит в парикмахерскую,стричься .Во время стрижки парикмахерпериодически произносит "Карабах,Карабах" .Горбачёву это надоело испрашивает "Зачем вы без конца произносите это слово"?Парикмахеротвечает" Как только я произношу Карабах ,у вас волосы встают дыбом имне легче стричь"
Сообщений: 0
Прохання майстра манікюру до клієнтки: "Сідайте в тазік"...laughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaughlaugh
Сообщений: 0
Мужчина садится в кресло. Я его спрашиваю,какие пожелания будут по стрижке. Он мне в ответ : "Уши обрезать, а сзади - до конца."
Сообщений: 0
Заходить мущина в салон і говорить до адміністратора:"Я до Інги на 13.30". Відповідь"Зараз вона за три хвилини кінчить і вас прийме!"....laugh
Сообщений: 0
Заходить мущина в салон і говорить до адміністратора:"Я до Інги на 13.30". Відповідь"Зараз вона за три хвилини кінчить і вас прийме!"....laugh
Сообщений: 0
Перукар-студент здає останній іспит по стрижці. Після 3х годинного виконаня роботи йому член екзаменаційної комісії робить зауваження:"У вас клієнтка заснула!?" Відповідь:"Так,підімною завжди всі сплять"|-)
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.
 


 
Реклама и PR - актуальные и работающие приемы © 2024
Страхование: опыт всех жителей России